MusicManía

BUENAS NOTICIAS: Rustu Recber recibió el alta médica tras permanecer hospitalizado por el COVID-19

Así lo informó la CNN de Turquía que el ex portero del FC Barcelona y de la Selección Otomana recibió el alta médica tras estar hospitalizado a causa del coronavirus.

«Tras un duro proceso de once días, mi marido ha recibido el alta», escribió Isil Reçber, la pareja de Rustu, en su cuenta de Instagram en una foto que aparece junto al ex guardameta.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Ne güzel bir gün Allahım sana şükürler olsun..11 günlük zorlu süreçten sonra eşim taburcu oldu🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sen duaları kabul edensin, sen bizleri gören,bilen koruyansın.. Çok sevinmem gerekse de herşeyi yarım yaşıyorum aslında.. Çünkü o kadar çok şifa bekleyen hasta var ki şu an hastanelerde.. Dostlar, onların babaları, anneleri ,sevdikleri , yakınları hepsine sen bu güzel günü yaşat Allahım..Evlerine, sevdiklerine kavuştur.. Yoğun bakımda hayatta kalma mücadelesi verenlere dualarım devam edecek.. Tesekkürlerime gelince ; bu zorlu süreçte yanımızda olan başta devlet büyüklerim,TFFyöneticilerim,başkanım Ali Şen,başkanım Ali Koç, sevgili büyüğüm Mehmet Ali Aydınlar, olmazsa olmaz çok değerli abilerim Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin, Mustafa Semiz, canım Özlem Cankurtaran, kardeşim Dilek Avşar her an her saniye yanımızda olduğunuzu bilmek çok önemliydi eksik olmayın, sağolun varolun.. Kıymetli dostlarımız, canım ailem,yakınlarımız,sevenlerimiz,sizler Allah herkesten razı olsun iyi ki varsınız hayatta herşey güzel gönlünüzün istediği gibi olsun. Kavacık Medistate hastenesinde başlayıp Maslak Acıbadem’de devam eden tedavimiz boyunca gece gündüz ellerinden geleni yapan bizi iyileştiren doktor, hemşire ve diğer sağlık personeline ne yazsam az.. Allahım sizleri korusun.. Tesekkürler Mücahit hoca, tesekkürler Serap hoca, tesekkürler Gülcihan hoca.. Tedavi şekline gelince; TC Saglık Bakanlığınca uygulanan bir tedavi protokolu var.Bu tüm hastanelerde kişinin hastalık seviyesine göre aynı.Farklı ilaç veya tedavi şekli yok .Vücudun gücü devreye giriyor orada.Virüs mü güçlü sizin vücudunuz mu ? Savaş başlıyor.Bu sebeple zararlı alışkanlıklarınızı bırakın bir an önce şu yaşananlar vesile olsun.Sağlığınızın ve hayatımızın kıymetini bilin.. SEVGİYLE KALIN ,SAĞOLUN…

Una publicación compartida por Isil Recber (@isilrecber) el

.

Advertisements

La esposa informó que Rustu había sido diagnosticado con COVID-19 el 28 de marzo tras dar positivo en una prueba, inmediatamente fue ingresado a un hospital para ser tratado. El jueves pasado señaló que el deportista evolucionaba «de forma estable», dejando entrever cierta gravedad del cuadro clínico.

«Rustu tuvo fiebre durante días y horas. Síntomas extraños que no se han experimentado, sentido o visto antes. Padeció una fuerte debilidad, fatiga, pérdida de apetito…«. Pero no sólo eso: «la piel se le volvió gris, como los labios. Respiraba rápido y tenía dificultad para hacerlo, además de una tos que no terminaba. Tampoco hablaba, tenía el pulso irregular«, explicó. Ahora, y según informan en Turquía, está ganando la batalla al coronavirus.

Sabías que … Rustu Recber ESTUVO en el FC Barcelona en el curso 2003-04. Con la Selección de Turquía participo en el Mundial de Corea-Japón 2002 (Tercer Puesto); Eurocopa 2000 y 2008.

 

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

To Top